Menu
Sepetiniz
1500 TL üzeri Ücretsiz Kargo

TOPRAK BURGU MAKİNESİ

TOPRAK BURGU MAKİNESİ
TOPRAK BURGU MAKİNESİ
YeniStokta var
TOPRAK BURGU MAKİNESİ
TOPRAK BURGU MAKİNESİ
TOPRAK BURGU MAKİNESİ
8.000,00TL
  • Model: ARS-0000281
  • SKU: 8696194100149
  • MPN: 8696194100149

Toprak Burgu Makinesi

EA520 model ürünümüz amatör ve profesyonel çukur açma işlerinde kullanılabilir.

Motor Tipi/Modeli : Tek silindirli,hava soğutmalı iki zamanlı / 1E44F-5

Motor Hacmi: 52cc

Motor gücü: 2.2kw/7500rpm

Karbüratör : diyafram tipi

Yakıt deposu kapasitesi :  1200ml

Burgu Aparatı Çapı : 15cm, 20cm veya 25cm

Burgu Aparatı Uzunluğu: 8cm


Nerede Ne Amaçla Kullanılır

Tarım ve bahçecilik sektöründe en ağır işlerden en önde geleni çukur kazmaya yararlar. Toprak burgu makinesi bu işi çok kolay hale getirebilirler. Bu yüzden makine fidan dikiminden bahçe, çit kazığı çukuru açmaya kadar kullanılabilirler. Toprak burgu ucu modelleri boyutlarına göre farklılık göstermektedir.

Ve dahası makinelerin basit kullanımı çok kolay iş gücü üretimini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Sonuçta makineler üzerinde benzinli çok kolay çalıştırılabilir motorlar vardır. Özellikle makinelerin tutma sapı, bisiklet şeklindedir ve çok kolay ergonomik olarak tek kişi ile kullanabilirler. Makine, kullanım açısından hiçbir tehlike içermeyecektir. Öğleki şanzıman motordan çıkan devri, altında yer alan mile düşürerek burgu bölümüne iletebilirler. Böylelikle çok düşük devirde daha güçlü çukur açma işlemi yapabilir. Öğleki çok düşük devirli olduğu için kullanan açısından hiçbir sıkıntı yapamaz.

Delik açma makinesi blok taş olmayan her yeri rahatlıkla tercih edilen çaplarda delebilir. Ve dahası burgu uçları ortalama bir insan yumruğu büyüklüğünde taşları dışarı atabilir. Sonuçta burgu yaprakları toprak ile beraber arasına girebilen her çapta taşa bu işlemi yapabilir. Dahası burgu uç kısmı matkap şeklinde güçlü çelikten yapılırlar. Uçlar delemeyeceği bir büyük blok taşa gelirse hiçbir zarar görmez sadece boşta döner. Sonuç olarak aynı yerden uç çıkarılıp tekrar başka bir mesafede delme işlemine devam edilir. Toprak burgusu ve aksesuarları ile farklı boyutta çukurlar açabilirsiniz.

Aynı zamanda makine motorunun yakıt sarfiyatı yok denecek kadar azdır. Tek silindirli motorların genel yapısı gereği budur. Ancak bununla ilgili kesin bir değer vermek mümkün değildir. Sonuçta açılacak çukur, açma çapı boyu ve toprak sertliği, yumuşaklığı ile yakından alakalıdır.

Toprak Burgu Makinesi Fiyatları yapılacak işin niteliğine göre farklı modellerde tercih edilmesi gerekir. Makinenin gücü ve tercih edilen uç çapı olarak iki şekilde tercih edilir. Makinenin gücü, kullanıcının yapacağı işe göre tercih edilir, makine ucuna takılacak burgu ucunu da yapılacak işin niteliği belirler.
Çukur açma makinesi ile yapılacak iş amatörse standart model tercih edilir. Ancak yapılacak iş profesyonel ise büyük motorlu model tercih etmek doğru olur.
Toprak burgu makinesi alımında makine fiyatlarından ziyade makinenin çukur açma çapı ve gücü tercih sebebidir. Bu sebeple burgu uçlarının boyu standart olarak üretilir ve çapları farklıdır. Burgu çapı belirlenirken fidan dikilecekse fidanın kök çapı dikkate alınır. Bu bilgi fidan tedarikçisinden alınır.

Sonuç olarak burgunun kaç cm çapında çukur açacağı ve kaç cm derinliğinde olması gerektiği kesinlikle alınması gereken bir bilgidir. Lakin aynı bilgi kazık dikme işlemi için alınacak uç içinde önemlidir. Kazık tedariki yapılan yerden kazığın çapı, derinliği alınır. Kazık dibine beton yapılacaksa kaç cm çapında çukur kazılması gerektiği öğrenilir. Delme makinesi seçimi için en doğru ve kaliteli tercih yukarıda saydığımız bilgiler sebeptir.

Fidan Çukuru Açma Makinesi

Delme makineleri istediğiniz çaplarda çukur açma kazma yada buz delmenize yarar. Makineler özellikle tarım sektörün de fidan dikmek ve bahçe çevresi kazık dikme işlemi için çok pratik kullanışlı bir seçimdir. Toprak burgu makinesi, benzinli motorlu testere modelleri ve daha fazlası sizlerle.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com