Menu
Sepetiniz
1500 TL üzeri Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

2003 yılında inşaat ve yapı malzemeleri satışı yapan firmamız Mardin-Nusaybin ve de 2015 yılında Mersin’deki şubesi ile dürüst ve güvenli ticari yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekibi ve ürün-marka çeşitliliği ile inşaat, yapı ve zirai alet sektörüne ithal malzeme temini  yapan örnek aile şirketlerinden biridir.

Firmamız AKPINAR ,ZEMZEM,YOKATTA,VOBON,BETTİS,ASYA ENDURE,PROTEFLONTHERMOWATT,JİANMİNG markaları ve İYİ FİYATA MÜKEMMEL KALİTE sloganıyla geniş ürün yelpazesini güvenle sürdürmektedir.

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin  yedek parçalarını stoklarımızda tutuyor ve ihtiyacınız olduğunda 24 saat içinde gönderiyoruz. Bu şekilde sadece satış anında değil satış sonrası hizmetlerimizi de işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı ile yaratıp çalışmalarımızın ve firmamızın devamlılığı için seçtiğimiz yolda kalitemizle güveni arttırıyoruz.

Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine, halen aynı müşteri odaklı anlayışıyla da alanında önde gelen bir çok firmanın bayiliğine de devam etmektedir.

Design, Hosting & Support By Shopgez.com